Dropshipping

Máte menší či stredný e-shop alebo chcete svoje podnikanie riešiť z pohodlia domova? Ideálny variant, ako si nelámať hlavu so skladmi tovaru, je dropshipping. Táto predajná metóda spočíva v tom, že predávate produkty, ktoré nemáte na sklade a kupujete tovar až vo chvíli, keď naň máte objednávku od Vášho zákazníka - šetríte za prenájom skladu, nemáte viazané financie v tovare a môžete sa tak sústrediť iba na svoj e- shop, jeho fungovanie a rozvoj. Nemusíte dokonca ani baliť balíčky, stačí len cez Váš e-shop predať náš tovar a zvyšok je už na nás. Vďaka dropshippingu je vybavenie objednávky rýchle, nie je tu žiadne preposielanie medzi veľkoobchodom a Vami. Jednoducho, rýchlo a efektívne.

                                                                                                    

Dropshipping v niekoľkých základných krokoch:

1. Prezentujete náš tovar na svojom e-shope. 

2. Dostanete objednávku na náš tovar od svojho zákazníka.

3. Zašlite nám objednávku vrátane prepravného štítku na odoslanie tovaru k Vášmu zákazníkovi. Štítok musí byť vo formáte 1/4 A4.

4. Každý pracovný deň u nás zváža balíčky nasledujúce kuriéri - PPL, Česká pošta a Zásielkovňa. Ak by ste chceli poslať balíček cez inú prepravnú službu, nezabudnite objednať zvoz Vášho balíčka na našej adrese. 

5. Balenie tovaru vykonávame do neoznačených kartónových krabíc alebo bublinkových obálok. Do balíčka môžeme pridať dokumenty, ktoré nám zašlite spolu s objednávkou a sú určené pre Vášho zákazníka, napr. faktúra, odstúpenie od zmluvy, propagačné materiály atď. Balíček môžeme označiť Vašou lepiacou páskou, nálepkou alebo iným marketingovým materiálom podľa individuálneho dohovoru.  

6. U nás nachystáme balíček, nalepíme Váš prepravný štítok a balíček pod Vaším menom odovzdáme prepravcovi. Zákazník tak vidí, že ste mu odoslali balíček a neustále komunikuje s Vami. My za Vás vykonáme iba fyzickú prácu, ale do komunikácie s Vaším zákazníkom nevstupujeme. 

7. Vašu faktúru zašlite svojmu zákazníkovi e-mailom alebo ju pošlite nám spolu s objednávkou a my ju vytlačíme a priložíme do balíčka. 

8. Našu faktúru Vám odošleme e-mailom alebo ju nájdete vo Vašom klientskom účte. 

9. Váš spokojný zákazník napíše kladné hodnotenie na Váš e-shop. 

10. Vy, náš spokojný zákazník, sa vrátite k nám pre ďalšie objednávky.   

                                                                        

 Nie je na čo čakať, zaregistrujte sa a začnite ponúkať tovar, ktorý sa predáva takmer samo.